Agroturystyka

Wojciechów to doskonały przykład gminy, w której na bazie rzemiosła artystycznego może rozwijać się turystyka.

Wojciechów - to gmina rolnicza o bogatych walorach turystycznych, położona na obszarze trójkąta turystycznego Kazimierz-Nałęczów-Puławy. Malownicze krajobrazy tutejszej miejscowości kuszą do spacerów   i przejażdżek rowerowych. Liczne wąwozy, wzgórza         i lasy, czyste powietrze, skłaniają liczne grupy turystów do spędzania wolnego czasu na Ziemi Wojciechowskiej.

Bliskość Nałęczowa i Kazimierskiego Parku Krajobrazowego sprzyja letnim wycieczkom rowerowym i kuligom z ogniskiem w zimie.

Gospodarstwo Agroturystyczne Danuta i Roman Czerniec w Wojciechowie, oferuje:

- noclegi (pokoje 2-7 osobowe)
- możliwość wyżywienia (obiady domowe)
- organizacja przyjęcia okolicznościowych, typu:

chrzciny, komunie, wesela,
jubileusze
tzw. Zielone Szkoły,
imprezy integracyjne ,
bankiety,
spotkania rodzinne,

a także: biesiady przy ognisku,
możliwość wynajmu sali na szkolenia, itp.

 

Na naszych Gości czekają komfortowo wyposażone pokoje 2-7  osobowe z łazienkami. Łącznie dysponujemy 5 pokojami a ponadto kuchnią, jadalnią (z kominkiem), z bezpośrednim wyjściem na słoneczny taras bądź zacienioną altanę

 

ceny noclegów: 35-50 zł osobo/doba 

Ponadto do dyspozycji gości:
Plac zabaw
- piaskownica,
- zjeżdżalnia,
- huśtawki, itp.
Trampolina

A także wiele innych niespodzianek...

Niewątpliwie dodatkową zaletą naszej oferty jest atrakcyjne położenie gospodarstwa - urocze wzniesienie z pachnącym ogrodem i dużą ilością wolnej, choć ciekawie zaaranżowanej przestrzeni.      Na ogrodzonym terenie znajduje się również parking dla 20 aut. Gospodyni - żona kowala posiada fachowe przygotowanie gastronomiczne - oferuje smaczną          i urozmaiconą kuchnię dla kilku osób jak też dla większych grup do 100 osób. Gospodarstwo prowadzi tzw. "Zielone szkoły”, w ramach których dzieci i młodzież poznają życie na wsi.

Gospodyni umożliwia Gościom i służy radą podczas nauki wypieku bułeczek. W gospodarstwie istnieje możliwość wykonywania przetworów, suszenia grzybów, owoców, itp.

W 1996 r. Gospodarstwo Agroturystyczne Danuta           i Roman Czerniec zdobyło I miejsce na najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne w Polsce

tel. 665-491-022


  Więcej zdjęć znajduje się w zakładce galeria